Pojďte objevit kouzlo Energie, a tím kouzlo života! S radostí vás provedeme seminářem, ve kterém zaktivujete svou schopnost vědomého užívání energií.

Harmonizací svého těla umožňujete:

  • nastartování imunitního systému
  • podporu v řešení fyzických i psychických obtíží všeho druhu
  • síle a radosti být pevnou součástí vašeho života.

Vše se stále vyvíjí a mění. Život jsou změny a změna je život.

Někdo má změny rád, těší se z nich a někdo potřebuje delší čas na jejich přijetí.  Někdy bychom si přáli, aby se změny udály, až když si je budeme přát… Změny se však dějí neustále. V současnosti se energie rychle mění a všichni, kteří jsme vnímaví, to cítíme. Jsme proto vedené konat v souladu s tímto děním. Je to, jako když jedete na vlně…

A tak dostává novou podobu i náš seminář Energie života:

2 dny workshop a 3 měsíce provázení Chceme být ještě větší oporou a průvodkyněmi po dobu vaší významné životní proměny. Přesvědčily jsme opakovaně, že je důležité nejenom lidi naučit, jak s energiemi pracovat, ale být s s nimi i po dobu Praxe, kdy sbírají své první zkušenosti. V tomto období je nesmírně přínosná podpora a sdílení stejně naladěných lidí, předávání si svých objevů a vedení postupnými krůčky, které nám říkají: „teď tohle a tudy, pojď, vedeš si dobře“.

Jde o důležité období, kdy se tvoří pevné základy jednou pro vždy!!! Po dvoudenním semináři a v následujících 3 měsících proto pod naším vedením odvedete velký kus péče o sebe a budete připraveni na rozšiřující praxi při používání energií. Na setkání, které bude následovat, si vyzkoušíme ošetření druhých a naučíme se pracovat s energií na dálku. Víceméně podle dřívějšího dělení je v tomto cyklu energií zahrnuto Reiki I, Reiki II, pracovní setkání, opakované dálkové ošetření a koučink po celou dobu.

A to je obrovský přínos!!! Aktuální a kompletní. Tak jako dříve na reiki seminářích se naučíte, jak cíleně a vědomě používat sílu životní, božské, vesmírné, životodárné energie. Otevřete se pod naším vedením přijímání a směrování energie ve prospěch svůj, svých blízkých i vzdálených. Poznáte, jak hluboce a silně dokáže energie ovlivnit a zlepšit vnímání vašeho života.

Jak seminář probíhá?

Začínáme dvoudenním setkáním (čtvrtek 9 – 16 hod., pátek 9-16 hod.).

Ve skupině max. 12 osob pod vedením 2 lektorek proniknete do tajů svého potenciálu. Citlivě zaktivujeme schopnosti vnímat a používat energie.
Seznámíte se s energetickým systémem těla a způsobem jeho harmonizace.
Prakticky vyzkoušíte samoošetření i ošetření druhých ve skupině. Obdržíte písemné podklady.

Po skončení workshopu budete vybaveni postupem, jak energie používat v následujích dnech. 1 x týdně očekávejte podporu a vedení emailem. Budeme vám poskytovat informace k čakrálnímu systému  a rozšíříme používané techniky.

Příští setkání proběhne po 3 týdnech od základního semináře. Od 16 do 20 hod. budeme procvičovat a naučíte se „posílat“ energii na dálku.
Následující měsíc budeme tuto fascinující sílu využívat v rámci skupiny a vzájemně se podporovat pravidelnou prací s energií ve stanovený den a čas.

Po celou tuto dobu jsme k dispozici jako průvodci na vaší cestě poznání daru vědomého užívání energie.

Těšíme se na první nové semináře a na vás!

Eva a Pavla