NEJJEMNĚJŠÍ PÉČE O DUŠI

12 nahrávek ke stažení do mobilního telefonu. Jednoduše vždy při ruce pro vás.
12 témat provází stěžejními a vždy aktuálními tématy.
Tematicky navazují a postupně do hloubky rozvíjejí duševní pohodu.

 1. Barevné schodiště
 2. Uvolnění bolesti
 3. Vstup do života
 4. Cesta životem
 5. Důvěra
 6. Uvolnění
 7. Zdraví
 8. Odvaha
 9. Tvorba
 10. Spolupráce
 11. Svoboda
 12. Oslava

Léčivé relaxace PROPOJENÍ vycházejí z dlouholetých zkušeností z konzultační i seminární práce s mnoha klienty.
Je v nich vloženo to nejdůležitější, co je třeba ve vnitřním světě harmonizovat a transformovat pro pocit vnitřní spokojenosti a naplnění.

Léčivé relaxace jsou jemné a přitom efektivně poslouží k uvolnění stresu, navození léčivého klidu i k probuzení radosti a vyživování se životem.

Jsou určeny k dlouhodobému opakovanému využití. Při každém poslechu pro vás vždy udělají kus práce, jejich účinek prostupuje hlouběji a vy zaznamenáváte další úlevu a povzbuzení.

Je v pořádku, když budete nahrávku vědomě vnímat či při ní jen odpočívat.

Cena souboru léčivých relaxací  . . . . . . 3 800 Kč
Pro seznámení se s nahrávkami úvodní balíček 1. a 2. nahrávka 500 Kč
každá další jednotlivá nahrávka . . . . . . . . . . . . . . . . . 380 Kč
dokoupení celého souboru relaxací . . . . . . . . . . . . . 3 500 Kč

Vždy, když si dopřejete podporu na své cestě životem, se vaše duše rozzáří a do života vpustíte nové báječné možnosti.

V Propojení naleznete svého spolehlivého průvodce každým dnem.

MLUVENÁ RELAXACE – mluvené slovo nahrané v naladění na svět energií nás vede do hluboce relaxovaného stavu, kdy klid prostupuje i na podvědomou a fyzickou rovinu. A vy tak máte možnost v pohodlí a bezpečí svého domova pro sebe opakovaně jemným a zároveň efektivním způsobem umožnit mnohé. Každému se někdy přihodí, že se na něčem „zasekne“ a je jedno, jak je kdo na své cestě duchovního života daleko. Každý narážíme na svá omezení a je to úplně přirozené.


Úvod z Propojení

Přinášíme vám možnost nechat se skrze omezení provést a vytěžit z toho, čím procházíte, maximum. Zlepší se schopnost vyživovat  se životem, a tím prožívat naplněný život ve spokojenosti a radosti.

V relaxacích procházíme stěžejní životní témata, která bývají v pozadí bloků, jež různým způsobem narušují naši psychickou či fyzickou pohodu.


Obrazový průvodce Propojení k lečivým relaxacím

Úvod z relaxace Propuštění bolesti

REFERENCE

Naši milí, velmi často na vás všechny myslíme, a to nejen v seminářích a během své práce v poradně. Tak rády bychom vám zprostředkovaly spoustu zajímavých zážitků, ale některé věci jsou prostě nepřenosné.

Některé ovšem očividně přenosné jsou, a my tentokrát děkujeme těm, které se s námi podělily o své osobní zkušenosti z relaxací.
Díky moc a věříme, že pohladí vás všechny, stejně jako nás!!!

Děvčice, to propuštění bolesti – relaxace č. 2 – je naprostá pecka! Holky, moc děkuji. Víte, za čím to jde, kam to míří, naprosto přesně a precizně jako Gama Nůž a zároveň tam vnímám hravost a lehkost. Frčím v tom a asi ještě nějakou dobu frčet budu. Krása, krása, díky díky. E.

 •  Posílám „zprávu“ z včerejší meditace Propojení – pokoj pro hosty – neutrální území, celá rodina na jedné posteli, svíčky, klid, dojetí, vděčnost, propojení, výjimečný okamžik, vrtění dcerky, chrápání tatínka, odchod do říše snů u všech. DĚKUJEME MOC!!!
 •  Chtěla jsem vám poděkovat za nahrávku barev. Jsem už desátý den v nemocnici s dcerou (oboustranný zápal plic) a ještě pět dní nás čeká. Vaše nahrávka mi tu velmi pomáhá a sílu dodává. Děkuji, děkuji a děkuji a těším se na další. Báječné a radostné dny!!
 •  Děkuju za „pohlazení“ … a inspiraci. Musím říct, že vše na mě velmi pozitivně působí! Často cítím během noci příval energie lásky, ochrany, harmonie… a pokračují mé magické sny, které jsou neuvěřitelné, pohádkové a léčivé… A radost, která se pak dostaví je nepopsatelná…!
  (občas se tedy strach a smutek ozvou, ale zdaleka ne v takový síle…) Nevím, komu víc děkovat, jestli Vesmíru nebo vám dvěma, tak děkuju VŠEM :)… A přeji hezké dny!

Zde sdílení od manželského páru po poslechu 8. nahrávky z léčivých relaxací PROPOJENÍ  – ODVAHA. I tak to může být… Vzájemné sdílení je vždy velkým přínosem, pro toho, kdo píše, i pro toho, kdo čte. Za sdílení autorce tedy moc moc děkujeme!

Ahoj holky!!Díky moc za nahrávku a posílám můj osobní zážitek z relaxace. Musím říct, že to byla zatím asi „nejtěžší“ relaxace z těch všech proběhlých. Předevčírem jsem poslouchala poprvé. Začátek dobrý, ale když se mělo vyslovovat nahlas, tak to teda neeeee. Prostě jsem to nezvládla říct ani jednou a pak jsem se vzbudila až dost dlouho po konci. Celou noc mi bylo dost fyzicky špatně, myslela jsem, že se každou chvíli pozvracím. Ještě ráno jsem sotva snídala. Tak mi tak nějak přišlo, že se to asi nějak dotklo mojí třetí čakry a s ní spojené osobní síly. Včera jsme poslouchali s manželem. Už to šlo o kousíček líp Fyzicky mi pak už bylo dobře. Ráno jsem měla velmi zajímavý čas, kdy mě to doslova uvrhlo do stavu meditace a spojení se spirálou, o které v relaxaci mluvíte. Najednou se mi otevřela možnost vidět všechny moje ztracené části, které byly různě rozestavěné po spirále a byly připojené hlavně k různým mužům. Tak mě přepadla hrozná lítost, vybrečela jsem se a po chvíli nicnedělání mě cosi roztáhlo ruce a všechny ty části přišly ke mě a splynuly se mnou. Tak to jsem brečela znova, tentokrát dojetím a obrovskou radostí. Pak jsem ještě nějak zvláštně cítila sílu, kterou jsem nechala u doktorů Ano, už od brzkého rána se ve mě zase honil vztek na ně, tak už asi chápu proč Tak tady teď všechno integruji, poslouchám Goldberga a nechávám doznívat.A ještě bych se s vámi chtěla podělit o moc zajímavou zkušenost, kterou jsme asi všechny zažily, ale pořád mě nepřestává fascinovat. Můj muž je pořád ještě dost v odporu. Nechápe, jak by relaxace mohly změnit něco v jeho životě, že mu to nejde a nechápe, jaký smysl má chodit někam po schodišti nebo po spirále. Nicméně byť se pere s odporem, tak to občas poslechne a nazývá to jako „fajn povídání na usnutí“. A to je právě to, co mě fakt děsně fascinuje. Vždycky, když se má něco v relaxaci začít dít, tak on během vteřiny usne a chrápe jako dřevo (je hrozně zajímavý, že on ale nikdy nechrápe, jen při těch vašich relaxacích ho musí slyšet až na ulici :D) Skončí relaxace a on je během vteřiny vzhůru jako by nic A včera jsem teda zůstala zírat. Během pár vteřin byl tuhej a když pak byly ty vyhlášení nahlas, tak ho to najednou probralo, všechno to v takovým zvláštním limbu odříkal a během vteřiny už zase zařezával. Tak to tak asi vše Moc vás zdravím a objímám!!! Mějte se pohodově!