Když tělo promlouvá

Chcete ho slyšet?

Biofotonický skener promluví za vaše tělo během dvou minut, sdělí informaci
o úrovni karotenoidů.

A vy víte, jak dál 😊

Technologii biofotonického skeneru blíže poznáte zde:

https://www.nuskin.com/content/nuskin/cs_CZ/opportunity/business-tools/scanner.html

Pharmanex je řada výživových doplňků společnosti Nuskin, která dává kvalitu léků, ale bez vedlejších účinků. Občas si dovolíme je nazývat “léky nové generace“. Všechny produkty jsou naprosto bezpečné, neobsahují žádné zdraví škodlivé látky a lze se na ně 100% spolehnout. Skvěle vstřebatelné, v podobně, kterou tělo identifikuje jako přirozenou a tudíž s ní umí pracovat a zakomponovávat do svých struktur. Díky tomu tyto doplňky pomáhají tělu zvýšit obranyschopnost a nastartovat samoléčebný proces.


Zde uvádíme to, co nám pomohlo ke zdraví a radosti.

Produkty, které máme vyzkoušené, a to nejen u sebe, ale i skrze práci s lidmi v poradně.

Protože, když se péče o tělo spojí s péčí o duši, vše funguje mnohem lépe.

S výběrem produktů vám rádi nejen poradíme, ale i vytestujeme,

co je v danou chvíli pro vás nejdůležitější a nejefektivnější

a zprostředkujeme dodání za stejnou cenu, jakou máme my samy.

Nápoj JVi, rychle nastartuje tělo, dodá energii, je chutný a uvítají ho i děti.

Balení obsahuje 2 x lahev 750ml.

Lifepak+ je kompletní výživou (minerály, vitamíny, fytolátky). Probouzí energii, obnovuje hormonální rovnováhu, dodá tělu všechny potřebné látky a působí celkově regeneračně a podpůrně na všechny funkce těla. 

Marine Omega – směs Omega-3mastných kyselin a krylového oleje.Obsahují vysoké hladiny EPA a DHA a unikátní olej z krylu (drobných korýšů), ve velmi čisté formě, velmi dobře vstřebatelný a díky tomu velmi efektivní.

Cordymax – (housenice) – velmi účinný přírodní kortikoid, který působí podpůrně při léčbě zánětů, alergií, po ATB, při otěhotnění, při cukrovce, pro psychickou pohodu.

R2 – pokud chceme pomalu stárnout a cítit se skvěle, je tu pro nás antiage preparát na úrovni genové exprese, působí i skvěle antidepresivně, detoxikačně.

  • denní složka (Cordyceps sinensis, výtažek z plodu granátového jablka a výtažek z kořene ženšenu pravého)
  • noční složka (výtažek z hroznových jader, výtažek z plodů červeného pomeranče a výtažek ze semínek brokolice

Tegreen – 1 tobolka odpovídá 6 šálkům zeleného čaje, ale bez teinu, pomáhá čistit játra, silný antioxidant, zvyšuje účinnost všech dalších produktů,

ve vyšších dávkách podporuje hubnutí (metabolismus cukrů, tuků).

Reishi – houba známá svými hlubokými čisticími účinky. Doporučuje se pro svůj imunomodulační a imunostimulační účinek u závažných onemocnění.

Bonformula – skvělé složení potřebných složek pro zdravé kosti, zuby, při úraze, před a po operaci, výborná u dětí při růstových bolestech, u žen v přechodu (osteoporóza).